Me “Vendos Diçiturën” Peshku pa ujë ju sfidon të sillni një diçiturë qe i përshtatet sa më mirë fotografisë së rradhës. Vlerësohet humori, inteligjenca dhe interpretimi më i mire.

47 Komente

Majlinda: k..... m...... na (                   )  e ka dhe e tregon me gishta.

''Party-ija'' e Berishes mbledh bundrat me tbukra!!

HAHAHAHAHAHA!!

Kepuce Blu te Majlindes, me geta blu!! smiley

 

P.s.

O Sale t'hongsha dhomet!! 

Majlinda eshte veshur mu si ata divanet me susta te kohes s'vujtjeve t'Teefes smiley

Kape i cike Dr. Seuss nga mbrapa, po ja kane heq t'kuqen nga kapelja, e kane bo me vija blu, a jeshile, ca jane! smiley

Mbase jom une, por kjo eshte nder fotot me te zymta qe kom pa najher, mrrok. Cudi, me sjell atmosferen e ca fotove past revolucion rus 1917, tip kongresi i pare i kolkozianve te dnjeprit ose takim me komsomlasit e novosimbirskit. sinqerisht. rob qe pin duhan mahorka dhe caj nga samovar te ndryshk, me kushte bllokade dhe dimri. brrr...

Ore amiko, qual e il problema?

 

ekonomia shqiptare u ngrit 45 grade vetem sot! 

 

Renkimet e Pyllit tha njoni ketu do u veka ne skene ke Teatri i Kukllave onash Bankes! smiley

 

"Qe sot nuk do shoh me xxxgirlphotos.com, por takimet e Berishes." smiley

Pupu sa ziliqiare qi jeni, s'late foto te vjetra seksi te krieministrit pa qitur smiley

 

O Xhib si specialist qê je , po ja kërkon Sala ksaj apo kështu qesh ky sa herë takon këto bukuroshet hirezbuluara ?smiley

Ecuria e deritanishme, presim per vlera te reja ne rritje smiley

peshku, ai cast ka disa shkrepje, ka dhe kete

botha më e mirë e pëdësë.

 

Berisha -Eh,te isha me i ri !

Bodygardet & Co-Ah ,te ishte dhe nje cik me i gjate!

keni ik per lesh admina, ca jane kto tema

kjo eshte foto 100 vjet perpara , e bere telef dhe ne peshk ne kohe te vet.

 

Ej, adminia e peshkut. Peshk mo mo-bile se ky skom pa.
Veni dore ne mobpeshk se esht 4hure. Kalimi nga donna mobile ne paxhinen ordinaja non funziona fishketo.

Paska goxha te ardhme nga mbrapa kjo cuca.

Prandaj flet gjithomone per ngritje ekonomike Sala..

Cuca: xhaxhi sali, xhaxhi sali, doren tende nga mbrapa ma vendos ngadale..

...E pashe xhaxhi saliun, se kisha pare kurre

zemra me gufonte si geshtenje ne furre

Cuca: ne Pd duhet te kesh tre bootha; nje per Salen, nje ta cash, e nje ta mbash..

Cuca: Mos u bo merak, kte radhe e ke t'pagume nga Teefa..., ka pagu dhe hotelin. smiley

Kjo Cuca ngjan nga surrati me ate aktoren italiane Serena Grandi

jo, jo, ajo jona ka surrat te palestruar, kjo e ka surratin gjithe celulit, s'jam hic dakord. lol

Hodha doren te kap marshin
Dora kapi shalen-o
Mos shofer te keqen motra
Se jam e fejuar-o

Dorës së djathtë të Salës duket sikur i mungon një gisht megjithse janë pesë gishta.smiley

Cdo epitet mund t'i vendosni Sales, por qefli femrash nuk eshte hic..smiley

Dmth mosqofte ti po thua... ne opinionin tend qe...

Nuk po them qe nuk i punojne ndjenjat, por jane femrat ato me shume qe tundohen prej Sales, sesa Sala prej tyre.. smiley

jo kuazo e kam nga fotoja me siper, sepse eshte e njejta femer qe ne cdo aktivitet i afrohet Sales per ta perqafuar.. smiley

Jooooo,nuk e imagjoj dot ,se si mund te jete nje femer (pervec Lirise,qe e ka njohur qe ne te ri ,kur ishte trendysmiley)qe tundohet nga Berisha sotsmiley

Une flas per VIPAT venus, si ajo shale jashta siper.. smiley

smileyKet, Dmth ti thua se ato e shfytzojnë Salën për trafik influence ?

Le ta kruj nonjoni po ja majti mos me m'pagu ....Tutori im i dashur ...

Paska qene pune strategjie qjo qeshtje smiley

Nga përtej Atlantikut Bleona Qereti nuk e kurseu adhurimin që shprehte për kryeministrin... “Unë kam qenë e dashuruar me të që kur kam qenë fëmijë dhe këndoja në koncertet e ’96-ës. Kjo dashuri mes meje dhe kryeministrit sa vjen dhe bëhet më e fortë e solidarizohet më shumë në çdo fjalim apo mbledhje qeverie, takim ose koncert. I adore and I love Sali Berisha”, e mbylli ajo...

smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).