My friend,

I am out of moves. 

No left, no right

no up or down

no back or front

everywhere cars

and pawns that block my way

I am done.

45 Komente

Ju goca u dorezuat si rezultat i halleve dhe veshtiresive te jetes, apo nga fakti qe artikujt e importuar nga blogjet nuk indeksohen mire ne faqen e re te Peshkut?

Do mbaroje dhe rakia mesa duken bathet. smiley

Ideja me gjeniale e pashfrytezuar ne sferen shqiptare te viteve te fundit eshte nje agjensi lidhjesh te quajtur OllgaMatch.metrashegime, biznes i menaxhuar vertet nga gra tip Ollga. smiley

Ke nevoje per Ollgë xhiba? smiley

"Ollgë, Ollgë me" hahahah sa fantastik është ky film smiley

Le te hedhe gurin i pari ai/ajo qe s'ka nevoje per pak Ollge ne jete. smiley

Kurse per filmin, shiqohet i plote ne jutub.

Pastaj, si i thai ai asaj, ne pergjigje te pyetjes 'me pare do hame apo....', ca te duash ti, pastaj hame. smiley

hahaha ajo pastaj ishte nga filmi, jo pyetje per tyja smiley

 

Po, por kur merte spunto dhe zotni Koqi, ne te qeret pse jo?

eh i shkreti Koçi, sa bukur e ka luajtur rolin e bachelorit qe kerkonte nuskë smiley

xhiba, te te gjej une nje nuse? smiley

C'te duhet ajo mesele, do te te hapet nami dhe do te te zene deren e shtepise te gjithe pastaj.

Mbylli syte e shkruame si e do. Ben te mira per pashke njeriu. smiley

*mbyll syte* E dua si Klesi po me me pak kriza *hap syte*

Qenka allasoj shkruarja me sy mbyllur.

Ëhë smiley

Ish shume me e kollajte nga ç'e pandeha smiley

Klesi eshte embelsire me pyetjet e saja.

I bejne gjerat shpejt e shpejt keta te hamerrikes, deshe te thoshe ti smiley

lol nuk merret vesh kush i pergjigjet kujt tani smiley

Ti Ajku me kupton mua. smiley Une po thoja qe keta nga hamerrika i bejne gjerat shpejt e shpejt nuk po kritikoja Klesi ne asnje menyre! smiley

Lemsh sikurse edhe gjate dhenies se dores mes me teper se dy veteve. Dikush do te fejohet thuhet ne keto raste, sipas zakonit smiley

si fillim me ndani nga anonim kakavia pastaj me fejoni prap mua ju

ore vetem une fejohem kaq shume ketej nga peshku 

ha kungullin xhibo se eshte i embel smiley

hahahah kete me kungullin e postova per shoqërinë surratqitapiste smiley

xhib pse me njeh kaq sh....kam ca si teper keto kohe.................pastaj un jam kriza vete ketu 

Ca shihni me lart se une nuk shof gje smiley

My friend, I am out of moves.  No left, no right no up or down no back or front everywhere cars and pawns that block my way I am done.

Do kesh problem nga syte kohet e fundit. Mos me thuaj qe s'e shikon qarte as kete foton me poshte:

I don't know about you, but clearly, I can see clear.

There's a pea on my plate

I eat peas with honey.

I've done it all my life.

It makes the peas taste funny,

but it keeps them on the knife

 

 

everywhere cars  për zotin !

I am done too  smiley

blete, e pashe sapo e postove, por nuk pata mundesi te te thosha: I love it. Send all cars and pawns to hell, you and all these great girls of ppu, like belle or ruzhe or whoever else here: you deserve better than what u see on the way smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).