Kënga të shoqërohet me sa është e mundur edhe me link-un përkatës. 

smiley

311 Komente

korcarke, m'ke gjet zemren me Eten. smiley

My foolish heart

Me duket ndonjehere se kam lind ne epoken e gabuar, per nga shijet muzikore.  

shtatselvia ime,shamikuqja ime(origjinali)

E kemi parë këtë film kur doli; do ketë qenë viti 92/93.

Ka një skenë interesante: Rudolfi është më një shok në pijetore e rrinë pa folur disa minuta. Pastaj Rudolfi i kthehet dhe e pyet "Çfarë the?" e tjetri i përgjigjet "Hiç!".

http://www.youtube.com/watch?v=e44yZpgQ4H8

hahaha... Xhei, na jane zbardh floket, e kalamaj kemi mbet'... smiley

na dhe nje per ty Dolce Remi

Unfortunately we do not grant access to Clipfish from your country. Be sure to check us out on your next trip to Germany.

lol mirazh, mire qe ishte kjo "the-black-eyed-peas-where-is-the-love/" tek linku se nuk hapej smiley

Asgje per koke tende, une jo njehere, te tjeret se di ci kane bere.. hajde gjeje fajtorin. smiley
me qafsh ca eshte ajo kenge apo games smiley

Kenge mi ,kenge ,por pa video qe mos ta kuptosh dot..smiley

Po e gjete ,do te jap 1000 dollare.smiley

Pse moj per 1000 dollare do e vras mendjen une? smiley
Me mire po te jap une sa do dhe mos me turpero me ate shifer.. smiley

Mire mi sill ,se une se kam per turp hic.smiley

squari, mos na qopjo. smiley

 

Aman ,kush eshte ajo qe po te ben te vuash ?smiley

Inat e kam une,por kur degjoj qe ti je kenaq se kam inat fare smiley

Venus e brad  i afroni pak tralalatë  se njana  nga krushka e tjetri nga mushka smiley

Prizren...

Une dhe Brad, nuk eshte se kemi shume gjera te perbashketa,pervec faktit qe e kemi pranuar qe jemi te ndryshem .smiley

Une dhe Brad jo vetem qe s'puqemi ne shije ,por Brad m'i shan shume shijet muzikore ,sa per dijeni.smiley

Mire eka Prizreno,ishte pa lidhje,mua me venusin pervec ngjyres se kuqe asgje tjeter nuk na lidh,ajo nga Partia une nga makinat smiley

Venus e Brad Por ishte lojë ! Un atë po them që afroni pak shijet . Më kënaqët me përgjigjet se ishit me i menje. smiley

Po pra dhe ajo me duhet mu,me afru shijet me venusin,i bie me nigju gjithe diten konge partizone smiley

Jo, ja tani smiley

fisheku i pare jasht tabele. Po ke edhe dy, s'ka gjo smiley

 

ceshte ky: Engelbert Humperdinck moj?  si aktor, tipik, filmash porno ne vitet 80-te duket.smiley. Tiroler films.smiley

 

Pse me, s'jua kapte jugosllavin juve ne Fier? smiley

E kam pasur zet jugosllavin dhe sot e kesaj dite me kall lemerine cdo gje sllave. Ne familjen tone tha "dite nate vetem muzike taljone". smiley

uau, foriserjo...smiley 

Epo ne ne Korce s'kishim taljon, o Shkupin, o me raste grekun.... kjo e fundit koincidonte cuditerisht me kohen e pushimeve te xhaxhit ne Drilon...nuk e di pse, po tere ate muaj, greku xhaaaam... Po s'kishin gje... ca filma te tipit, "Thanas, shtrengo rripin". Kurse Shkupi, pervec lajmeve te perditshme shqip e ca emisioneve me kenge shqip (qe i mbaj me shume mend se kisha pak si "crush" me Esat Bicurrin, smiley..) ... coku jepte edhe ndonje nga keto te oksidentit..smiley

Ne fakt, asokohe ne kemi qene ne Kruje dhe na e kapte xham Rai-n. Veres, qejfi me i madh ishin filmat e ores 2 te drekes, po gjithnje fshehurazi babit... dihet si kane qene oficeret, sa degjonim qe vinte makina poshte, fiknim tv e ndryshonim drejtimin e antenes nga Tirana. smiley 

Te uroj nje nate te qete, e dashur  me Naden smiley

 

Kishte dhe fillonte ne 7 pa nje cerek te darkes tek Jugosllavi.

e , e.  edhe Tom & Jerry skan qene aq te pafajshem...  mos me bej te remoj  ne guglli.smiley  e te nxjerr ndonje video te ''turpshme'' nga  keta te dy.smiley

faleminderit!    

urdhro..smiley.   http://youtu.be/BUavFsfbFv8

Haha, geweldig smiley! E kisha harru.

prandaj jemi ne ketu...  DJ jeugdsentiment.smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).